Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawała (trener Górnika): - Gratuluję GKS, który zwyciężył zasłużenie. Ten mecz pokazał, że w naszej lidze każdy może wygrać z każdym. Liczyliśmy na to, że wygrany w poprzedniej kolejce mecz z Ruchem będzie dla nas przełomowym spotkaniem. Tak jednak nie było. Okazało się, że musimy grać z taką samą determinacją jak jesienią, by zwyciężać w kolejnych meczach. Dzisiaj wyszliśmy na boisko, graliśmy i walczyliśmy o jak najlepszy wynik, ale determinacja Bełchatowa była większa. Końcówka sezonu pokaże, kto chce walczyć i iść ciężką drogą.

Kamil Kiereś (trener GKS Bełchatów): - Bardzo nas cieszy dzisiejsze zwycięstwo i trzy punkty zdobyte z wymagającym przeciwnikiem. Mieliśmy plan na ten mecz i skrzętnie go zrealizowaliśmy. Co prawda w pierwszej połowie nie uniknęliśmy błędów, ale korekty wprowadzone w przerwie pozwoliły nam spokojniej grać w drugiej połowie i wygrać. W tej chwili mamy tyle punktów ile mamy, ale nie patrzymy w tabelę. W każdym meczu do końca sezonu będziemy walczyć o zwycięstwo.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online