Zabrzanie po meczu w Bełchatowie: Słowa kibiców po meczu bardzo bolą...

- Bełchatowianie grają o życie i postawili nam dzisiaj trudne warunki. Nam zabrakło przede wszystkim skuteczności. Słowa kibiców po meczu bardzo bolą... - powiedział Bartosz Iwan po mecz z Bełchatowem
Zabrzanie nie mają ostatnio łatwo ze swoimi kibicami. Oberwało im się zarówno przed meczem, jak i po nim. - Cieszyłem się, że dostałem szansę. Cóż z tego, skoro przegraliśmy po słabym meczu. Nie będę na gorąco komentował sytuacji, po których padły bramki. Trudno powiedzieć, co się dzieje z zespołem. Sytuacji z kibicami nie chciałbym komentować - stwierdził Norbert Witkowski, który po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się na boisku.
W podobnym tonie wypowiadali się pozostali zabrzanie. - Po Ruchu nadzieje wróciły, ale znów wróciliśmy na ziemię. Bełchatowianie grają o życie i postawili nam dzisiaj trudne warunki. Nam zabrakło przede wszystkim skuteczności. Słowa kibiców po meczu bardzo bolą - przyznał. - Przed meczem wszystko wyglądało dobrze. Na prawdę trudno powiedzieć, co się stało... - dodał Mateusz Zachara.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online