Nakoulma podpadł kibicom

Prejuce Nakoulma był jednym z ulubieńców kibiców Górnika Zabrze. "Sport" w komentarzu pisze, że takie relacje to już odległa historia.
"Sport" przypomina, że fani mają za złe Nakoulmie nie tylko słabą grę, ale i zachowanie po niedawnych derbach z Ruchem Chorzów. Nakoulma wymienił się wtedy koszulką z z zawodnikiem niebieskich, a na dodatek założył ją jeszcze na murawie. Piłkarz nie chciał wtedy również podejść po meczu do kibiców. 
"Sytuacja nie jest przyjemna. Nakoulma to słyszał i prawdopodobnie latem jeszcze bardziej będzie chciał odejść z klubu" - usłyszał dziennikarz od jednego z działaczy klubu.
"Sport" w komentarzu wspomina, że kibice zarzucali również piłkarzom obstawianie meczów u bukmachera. "Sytuacja robi się więc coraz bardziej napięta, choć - paradoksalnie - zabrzanie wciąż maja szanse na najlepszy wynik w lidze od 19 lat" - podkreśla komentator gazety.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online