Kwiek: Zwycięstwo dedykujemy naszym fanom

- Ta runda od początku nie układa się po naszej myśli. Były nieporozumienia między nami a kibicami, dlatego to zwycięstwo dedykujemy naszym fanom. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że mają rację, wyrażając swoje niezadowolenie - powiedział po meczu Zagłębiem pomocnik Górnika, Aleksander Kwiek. - Cieszę się z bramki na 0:1, bo po niej grało nam się łatwiej. Obrońcy zostawili mi na tyle dużo miejsca, że mogłem spokojnie przymierzyć. 

Grzegorz Bonin, pomocnik Górnika: - Szkoda bramki na 1:2, bo zafundowaliśmy sobie nerwy w drugiej połowie. Mogliśmy spokojnie kontrolować grę, a tak trzeba było pilnować wyniku do końca, bo Zagłębie niebezpiecznie atakowało. To był jeden z tych meczów, które pokazują, jakie detale często decydują w tej lidze. Gospodarze też mieli swoje szanse i kilka razy naprawdę niewiele im brakowało do gola.

Adrian Błąd, pomocnik Zagłębia: - Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu jeśli chodzi o grę obronną. Byliśmy agresywniejsi, graliśmy bliżej przeciwnika. Dzięki temu uniknęliśmy nie tylko kolejnych strat bramkowych, ale nawet Górnik już nie stwarzał sobie sytuacji. Ta przegrana chyba będzie nas kosztowała miejsce w pucharach, bo teraz już naprawdę byłoby o nie piekielnie ciężko. Żal, bo abstrahując od wyniku, to chyba był jeden z lepszych naszych meczów w tej rundzie.Mieliśmy bardzo dużo sytuacji.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online