Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Piotr Stokowiec (trener Polonii Warszawa): "To był dobry mecz w wykonaniu obu drużyn, chociaż wynik może sugerować, że Górnik przegrał z kretesem. Do zdobycia przez nas drugiej bramki rezultat był sprawą otwartą i różnie się to mogło potoczyć. Ani Górnik nie był tak słaby, ani my tak dobrzy, jak wskazuje końcowy wynik. Wykonaliśmy swój plan taktyczny, zagraliśmy skutecznie, czego brakowało w wielu poprzednich spotkaniach. Jestem zadowolony z wyniku i z gry mojego zespołu. W związku ze sprawą licencji mieliśmy problemy, żeby to wszystko poskładać. Jest z nami psycholog i może to nas ratuje. Mamy drużynę, ja w nią nigdy nie wątpiłem. Mimo problemów, godnie idziemy przez tę rundę. Liczę, że zespół dostanie wsparcie w postaci sponsora, utrzymania, bo ten klub zasługuje na to, by dalej być w elicie".

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): "Nie pamiętam porażki w takich rozmiarach. Rzeczywiście do straty drugiego gola mecz był otwarty z naszą przewagą. Nam zabrakło skuteczności i to zaważyło, że nasza gra nie nabierała tempa. Po drugiej bramce przestaliśmy funkcjonować jako drużyna. Ratowaliśmy się jeszcze, grając trzema obrońcami, ale przytrafiły się nam bardzo poważne błędy, które przeciwnik skrzętnie wykorzystał. Porażkę musimy przetrawić i wrócić do obowiązków. Zostały trzy mecze do końca sezonu i jestem przekonany, że drużyna potrafi się zregenerować mentalnie i fizycznie przed kolejnym spotkaniem z Pogonią Szczecin".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]