Danch: Żenada. Zagraliśmy jak frajerzy!

Górnik doznał w sobotę sromotnej klęski ze znajdującą się w bardzo trudnej sytuacji Polonią Warszawa (0:4). Kapitan śląskiego klubu Adam Danch po spotkaniu nie szczędził ostrych słów pod adresem swojej drużyny oraz przepraszał kibiców.
W środę okazało się, że Polonia Warszawa z powodu olbrzymich długów nie dostała licencji na występu w T-ME. Stołeczni piłkarze od dłuższego czasu nie dostają również pensji, ale nie przeszkodziło im to w rozgromieniu mającego pucharowe aspiracje Górnika. 
Wynik 4:0 mówi sam za siebie, ale fatalny występ podopiecznych Adama Nawałki w dosadnych słowach skomentował również kapitan Górnika Adam Danch. - Zagraliśmy jak frajerzy. Żenada. Wypada tylko przeprosić naszych kibiców - mówił po zakończony spotkaniu na antenie stacji Canal+ obrońca zabrzańskiego zespołu.
Po tej porażce Górnik spadł na 6. miejsce w tabeli i traci 4 punkty do trzeciego Piasta Gliwice.

źródło: wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]