Zygmunt Anczok: 0:4 z Polonią! Byłem w szoku

- Ta runda w wykonaniu zabrzan jest fatalna, a ubył tylko jeden gracz - mówi Zygmunt Anczok, była gwiazda Górnika Zabrze.
- Już kiedyś była podobna sytuacja: wyniki Górnika fatalne i debata, czy zwolnić Adama Nawałkę. Ale wtedy trener pokazał, że na robocie jednak się zna. Błyskawicznie odmienił drużynę. Górnik zaczął grać zupełnie inną piłkę. Jakby Nawałka miał jakąś różdżkę. Tylko czemu nie używa jej teraz? Ludzie mówili, że to dobry trener. Ale nie takich fachowców zwalniano, kiedy wyniki były słabe. 0:4 z Polonią Warszawa. Byłem zszokowany. Ta runda w wykonaniu zabrzan jest fatalna, a ubył tylko jeden gracz. I to młody. Ogromna obniżka lotów. Nie widzę agresji w grze tych piłkarzy. Co oni? Jacyś przybici przychodzą na te treningi? Presja ich zgniata? A na dole tabeli aż kipią zaangażowaniem. Jeżeli zamierzają tak grać na otwarcie stadionu, to dziękuję. Nie ma na co patrzeć - mówił Anczok po meczu z Polonią.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]