Górnik do Gdańska poleci samolotem?

W Zabrzu zmieniono system premiowania, który wiosną obejmował dwa kolejne mecze. Ale Górnik przegrał w tej rundzie tyle spotkań, że nawet raz nie udało się zgarnąć pełnej puli. Klub jednak nie odpuszcza. Czy na mecz z Lechią Gdańsk piłkarze udadzą się... samolotem? - zastanawia się katowicki "Sport".
Zaoszczędzone przez brak zwycięstw pieniądze od meczu z Czarnymi Koszulami miały być wypłacane za jedno spotkanie. Wiadomo, że po porażce 0:4 kasjer nie musiał otwierać sejfu. 

W klubie pojawił się pomysł, by na ostatni mecz do Gdańska piłkarze polecieli samolotem. Jest racjonalne wytłumaczenie tego pomysłu; w czwartek wieczorem zabrzanie grają w Zabrzu, a potem musieliby się przemieścić na drugi koniec Polski, by w weekend dokończyć sezon. Mało prawdopodobne, by Górnik zdecydował się ponieść takie koszty, jeśli w najbliższej kolejce nie przywiezie punktów ze Szczecina.

Ciekawe, że nawet szóste miejsce w lidze, które obecnie zajmuje Górnik, może przynieść start w pucharach. Stałoby się tak wtedy, gdyby Polonia Warszawa straciła licencję i została zdegradowana, a Śląsk Wrocław nie uzyskał zgody na start w pucharach, od czego w poniedziałek się odwołał.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]