Kwiek ustalił warunki kontraktu z Zagłębiem Lubin?

Zagłębie Lubin jest blisko sfinalizowania pierwszego letniego transferu. Według tygodnika "Piłka Nożna" Aleksander Kwiek ustalił już warunki kontraktu, na jakich miałby występować w dolnośląskim zespole. Piłkarz po sezonie będzie dostępny za darmo, bowiem w czerwcu dobiega końca jego umowa z Górnikiem.
Tegoroczne rozgrywki nie są dla dolnośląskiego klubu udane. Zagłębie wiosną miało włączyć się do walki o europejskie puchary, a na trzy kolejki przed końce sezonu zajmuje 10. miejsce. Podopieczni trenera Pavla Hapala mają ogromny problem z ustabilizowaniem formy. Mecze dobre, jak ten wygrany z mistrzem Polski - Śląskiem Wrocław 4:0 przeplatają słabymi, jak chociażby ostatnie porażki z broniącym się przed spadkiem GKS-em Bełchatów 2:3 i słabym na wiosnę Górnikiem 1:2.
To właśnie piłkarz z zabrzańskiego zespołu będzie najprawdopodobniej pierwszym letnim transferem Zagłębia. Zdaniem tygodnika "Piłka Nożna" Aleksander Kwiek już ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Zagłębiem. Obecna umowa pomocnika z Górnikiem dobiega końca po sezonie, zatem piłkarz będzie dostępny za darmo. Co prawda walkę o swojego pomocnika zapowiada jego obecny klub, ale wydaje się, że mimo to większe szanse na angaż Kwieka mają lubinianie, którzy w ekstraklasowej stawce należą do jednego z najstabilniejszych finansowo klubów.
Kwiek w Górniku gra już trzeci sezon. W ekstraklasie ma ponad 200 występów na koncie. W przeszłości występował m.in. w Odrze Wodzisław Śląski, Wiśle Kraków, Jagiellonii Białystok i Koronie Kielce.

źródło: Gazeta Wyborcza / Piłka NożnaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]