Górnik chce zatrzymać piłkarzy

Działacze rozpoczęli negocjacje z tymi zawodnikami, którym w czerwcu wygasają kontrakty.
Klub nie będzie czekał z rozmowami do końca sezonu i już teraz negocjuje nowe umowy z Sewerynem Gancarczykiem i Krzysztofem Mączyńskim.
Zmiana podejścia może mieć związek z tym, że agenci zawodników zaczęli negocjować z innymi klubami. Mówi się nawet, że menedżer Aleksandra Kwieka już osiągnął porozumienie z Zagłębiem Lubin. Faktem jest, że wiceprezes Górnika Krzysztof Maj złożył Kwiekowi bardzo dobrą ofertę, ale piłkarz stwierdził, że nowego kontraktu raczej nie podpisze.
Dlatego teraz skupiono się na dwóch innych kluczowych graczach - Gancarczyku i Mączyńskim. Kilka tygodni temu wydawało się, że Gancarczyk zakończy karierę z powodu kontuzji. Schorzenie okazało się jednak mniej poważne niż przypuszczano, dlatego trener Adam Nawałka chce, żeby lewy obrońca został w zespole.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]