Górnik chce Pazio i Hołotę?

Polonia Warszawa nie spłaciła długu licencyjnego, przez co "Czarne Koszule" nie otrzymały pozwolenia na grę w T-Mobile Ekstraklasie, a nowy sezon zaczną od III bądź IV ligi. Z tego powodu może dojść do wyprzedaży klubu z Konwiktorskiej. Według serwisu transfery.info Górnik zainteresowany jest dwoma piłkarzami Polonii - Adamem Pazio i Tomaszem Hołotą.
20-letni Pazio, który może grać zarówno na lewej stronie jak i w środku bloku defensywnego, miałby zastąpić bądź Ołeksandra Szeweluchina (łączony jest z przenosinami do PFK Sewastopol), bądź Seweryna Gancarczyka. Pazio, który ostatnio został powołany do kadry U-21, w barwach Czarnych Koszul zagrał 28 razy.
Pazio wnioskował o rozwiązanie kontraktu z Polonią, decyzja jeszcze nie zapadła, ale możemy być pewni, że już niedługo nie będzie własnością klubu z Konwiktorskiej
Innym piłkarzem, którym interesuje się Górnik, jest Tomasz Hołota. 22-latek, który gra na środku pomocy, nawet jeśli nie rozwiązałby kontraktu z Polonią, to mógłby odejść za... tysiąc złotych. Taka kwota wpisana jest jako klauzula odstępnego. Sam Adam Nawałka, trener zabrzan, z chęcią zobaczył by swojego byłego podopiecznego z GKS-u Katowice.

na podstawie: transfery.infoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online