Górnik w obecnym kształcie przestanie istnieć

Na Roosevelta warto przyjść choćby po to, żeby ostatni raz zobaczyć zespół, który za kilkanaście dni może przestać istnieć - zauważa katowicki "Sport".
Łukasz Skorupski, Prejuce Nakoulma, Paweł Olkowski - ta trójka z ważnymi kontraktami jest na sprzedaż. Klub szuka następców, a pieniądze za nich mają uratować budżet. Kontrakty kończą się Michaelowi Bembenowi i Sewerynowi Gancarczykowi. Podwyżkę chciałby Krzysztof Mączyński, ale "zarząd nie bardzo jest chętny, co - obserwując grę Mączyńskiego - da się racjonalnie wytłumaczyć" - pisze "Sport". 
Tomasz Zahorski i Ireneusz Jeleń prawdopodobnie ostatni raz zagrają na Roosevelta. Nie wiadomo jeszcze, co z Grzegorzem Boninem. Aleksander Kwiek już prawie zmienił klub na Zagłębie Lubin.
Takiej szansy na puchary i wysokie premie Górnik może nie mieć długo. Wiosną od Górnika jest słabsza tylko Pogoń, a i tak go ograła.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online