"Do końca walczymy o europejskie puchary"

W dwóch ostatnich meczach sezonu w składzie Górnika Zabrze nie dojdzie do żadnych eksperymentów. Górnik, aby awansować do pucharów, musi wygrać dwa ostatnie mecze i liczyć na potknięcie Piasta Gliwice.
- Matematyczne szanse na awans są, więc postawimy na naszych najlepszych zawodników. Do końca będziemy walczyć o miejsce premiowane grą w pucharach - mówi Jarosław Tkocz, trener bramkarzy Górnika. 
Dzisiaj zabrzanie podejmują Wisłę Kraków. - To ostatnie spotkanie w tej rundzie na naszym boisku i chcemy godnie się pożegnać z kibicami - zapowiada Tkocz. - Zrobimy wszystko, aby punkty zostały w Zabrzu. W tej rundzie przegraliśmy już dziewięć razy i nie jest to zbyt fajne. Na pewno siedzi to w naszych głowach. Przychodzi jednak nowy dzień i trzeba się skupić na tym, aby wygrać kolejny mecz. Musimy jednak walczyć o każdy centymetr trawy - dodaje obrońca Michał Bemben.

źródło: Gazta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online