Łukasz Madej oficjalnie w Górniku

Górnik Zabrze uzgodnił już wszystkie warunki pozyskania Łukasza Madeja. 31-letni pomocnik pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał 2-letni kontrakt z 14-krotnym mistrzem Polski.
- Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak doświadczonego piłkarza jakim jest Łukasz Madej. Bardzo liczymy, że będzie dużym wzmocnieniem a jego dobra gra pomoże nam w osiągnięciu określonego celu sportowego - powiedział Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika. 
Madej ma na swoim koncie 268 meczów w polskiej ekstraklasie i 30 goli. W barwach Śląska Wrocław był mistrzem Polski (2012 r.), a z Lechem Poznań zdobył Puchar i Superpuchar Polski (2004 r.). Jako junior z kadrą Polski był wicemistrzem Europy U-16 i mistrzem Europy U-18. Ma na swoim koncie także trzy występy w seniorskiej reprezentacji naszego kraju.
W minionym sezonie występował w GKS-ie Bełchatów (24 mecze, 3 gole i 2 asysty). Do Zabrza przeniósł się na zasadzie wolnego transferu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online