Górnik będzie kontynuował współpracę z Energetykiem ROW

Współpraca pomiędzy Górnikiem Zabrze i Energetykiem ROW Rybnik będzie kontynuowana. - Bardzo się cieszymy z tej współpracy, na wymianie zawodników z pewnością skorzystają oba kluby - zapewnia Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu Górnika. - Rybnik to bastion kibiców Górnika, działa tam bardzo prężnie nasz fan club. Relacje między klubami układają się bardzo dobrze i kilku naszych zawodników będzie wypożyczonych do Energetyka ROW - dodaje wiceprezes Maj. 
Rafał Kurzawa i bramkarz Daniel Kajzer w poprzednim sezonie występowali w rybnickim klubie, teraz ich wypożyczenie będzie przedłużone. Kolejni piłkarze Górnika mogą się pojawić w Energetyku ROW po zakończeniu zgrupowania drużyny trenera Adama Nawałki w Zakopanem. Ci zawodnicy, którzy nie znajdą akceptacji sztabu szkoleniowego będą mogli sprawdzić się w Rybniku.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]