Prezentacja Górnika odbędzie się 14 lipca

Z okazji przedsezonowej prezentacji zespołu kibice Górnika po raz pierwszy będą mogli zobaczyć murawę z wysokości nowych trybun.
Prezentacja odbędzie się 14 lipca. Z tej okazji na nową trybunę wejdzie około tysiąca osób, które wcześniej kupią bilety-cegiełki za 10 złotych. Wejściówki będą w sprzedaży od 1 lipca.
W przyszłym tygodniu Górnik ma rozpocząć sprzedaż karnetów na nowy sezon. Niestety, będzie ich mniej niż w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Ograniczenie wynika z faktu, że zwiększa się grono sponsorów zrzeszonych w "Klubie 100", którym trzeba zagwarantować miejsce na trybunach. Ceny karnetów nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że będą obowiązywały tylko na rundę jesienną. W klubie wierzą, że wiosną stadion zostanie już otwarty po przebudowie i mecze z trybun będzie mogło oglądać więcej niż 3 tysiące osób.

Górnik wyjaśnia

Jerzy Mucha, rzecznik prasowy klubu zapewnia, że zdanie, które pada w tekście "Sportu" - "biletów dla kibiców będzie jednak mniej niż w poprzednim sezonie" nie znajdzie potwierdzenia w faktach. - Stanie się tak m.in. dlatego, że dodatkowe siedziska uda się wygospodarować dzięki zmianie miejsc dla mediów - podkreśla.

źródło: Sport / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]