Rezerwy Górnika zagrają w III lidze

Śląski Związek Piłki Nożnej przyjął regulamin rozgrywek trzeciej ligi w sezonie 2013/2014.
W rozpoczynającym się 10 sierpnia sezonie jesienią i wczesną wiosną rywalizacja w trzeciej lidze opolsko-śląskiej odbywać się będzie w dwóch grupach liczących po 12 drużyn. W piątek śląski związek piłkarski zadecydował, że po rozegraniu 22 kolejek rozgrywki zostaną dokończone w dwóch grupach: mistrzowskiej i spadkowej. 

Ponadto dokonano wstępnego podziału na grupy.

W "południowej" zagrają: Górnik II Zabrze, Podbeskidzie II Bielsko-Biała, BKS Stal Bielsko-Biała, LKS Czaniec, Przyszłość Rogów, Pniówek Pawłowice, LZS Leśnica, Nadwiślan Góra, Odra Wodzisław, Skalnik Gracze, Czarni Otmuchów.

W "północnej" znalazły się: Ruch II Chorzów, Piast II Gliwice, Ruch Radzionków, Skra Częstochowa, Górnik Wesoła, LZS Piotrówka, Swornica Czarnowąsy, Szczakowianka Jaworzno, Szombierki Bytom, Start Namysłów, Piast Strzelce Opolskie.

Stawkę uzupełni zwycięzca niedzielnego barażu o awans do trzeciej ligi pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała i Górnikiem Piaski (bielszczanie zagraliby w grupie "południowej", drużyna z dzielnicy Czeladzi - w "północnej") oraz Polonia Łaziska Górne (przydział do jednej z grup w zależności od barażowego rozstrzygnięcia).

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]