Transfer Nakoulmy jeszcze w poniedziałek?

Na stadionie Lechii byli przedstawiciele kilku klubów, którzy jeszcze raz przyszli oglądać Burkińczyka. Jedno jest pewne: od wtorku tematu transferu już nie będzie.
Temat upadłby do zimy, bo wtedy Prejuce Nakoulma będzie mógł podpisać kontrakt z innym bez oglądania się na stanowisko Górnika. Chyba że klubowi uda się nakłonić zawodnika do podpisania kolejnego, na przykład rocznego kontraktu. 
Krajowe federacje miały możliwość przedłużenia okienka transferowego o jedną dobę i całkiem sporo z takiej opcji skorzystało. Nakoulma wciąż może odejść np. do Niemiec, Francji, Rosji czy Hiszpanii.
Oto lista wybranych krajów europejskich, gdzie okienko transferowe trwa jeszcze do północy: Austria, Belgia, Dania, Anglia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Holandia, Rosja, Hiszpania, Ukraina.

źródło: GW / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]