Wołodymir Pidwirnyj i Igor Lambulić zakończyli testy w Górniku

Testowani w ostatnich dniach obrońca Wołodymir Pidwirnyj i napastnik Igor Lambulić nie będą piłkarzami Górnika Zabrze. Decyzją sztabu szkoleniowego zakończyli już treningi z zespołem 14-krotnego mistrza Polski.
- Podziękowaliśmy już obu piłkarzom - poinformował na konferencji prasowej trener Adam Nawałka. - Co do Igora Lambulicia, to prognoza jego możliwości nie była zła, ale klub jest akurat w takiej sytuacji ekonomicznej, że musimy oglądać każdą złotówkę kilka razy, zanim ją wydamy. Nie możemy sobie pozwolić na transfery przyszłościowe, szukamy raczej zawodników gotowych do gry od razu. Z kolei Wołodymir Pidwirnyj nas nie przekonał. Może wrócimy do tych transferów w niedalekiej przyszłości, być może już zimą, jeśli będą pozytywne informacje na ich temat od naszych skautów - zaznaczył szkoleniowiec Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]