Nawałka: Augustyn? Czas pracuje na jego korzyść

Błażej Augustyn niedawno zasilił szeregi Górnika. Co zadecydowało, że zawodnik, który wcześniej grał we Włoszech, teraz będzie reprezentować ekipę z Roosevelta? Rachunek ekonomiczny... - Każdą złotówkę oglądamy kilka razy - zaczyna Adam Nawałka, trener Górnika.
- Augustyn? To wciąż młody zawodnik, a już z bardzo dużym doświadczeniem. Moje oczekiwania pokrywają się z tym, co zobaczyłem na pierwszych treningach. Kilka ostatnich lat grał we Włoszech, więc uczył się tam taktyki. Nie dziwi więc, że jego świadomość taktyczna jest bardzo dobra. To widać w treningu, pokazał to także w sparingach - dodaje jednak Nawałka, chwaląc zawodnika.
Dwudziestopięcioletni zawodnik nie grał jednak ostatnio w piłkę, co widać na zajęciach z drużyną. - Musi natomiast nadrobić zaległości w przygotowaniu motorycznym. Czas pracuje na jego korzyść - kończy.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]