Szeweluchin: W drugiej połowie przestaliśmy grać

- Pierwsza połowa to była w naszym wykonaniu rewelacja. Wychodziło nam po prostu wszystko. Słyszałem, jak jeden z rywali złościł się, że wygrywamy wszystkie piłki. Druga część, to ciężko mi wyjaśnić co się z nami stało. Przestaliśmy grać. Tak nie powinno być i musimy to przeanalizować. Dobrze, że to wszystko się w ten sposób skończyło - powiedział po dzisiejszym spotkaniu Ołeksandr Szeweluchin, obrońca Górnika. - O meczu z Legią zaczynamy myśleć już dzisiaj. Jedziemy tam bić się o swoje - dodał zabrzański stoper.
Szeweluchin tworzył środek obrony z Błażejem Augustynem, który w trakcie drugiej połowy meczu został zmieniony przez Seweryna Gancarczyka. - Pierwszy raz grałem w parze z Augustynem. Współpracowało nam się bardzo dobrze, bo Błażej to prawdziwy profesjonalista - ocenił Ukrainiec.

źródło: Fakt / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]