Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Buczek (trener Zagłębia): - Przespaliśmy pierwszą połowę tego meczu i w takiej sytuacji trudno było myśleć o trzech punktach. Gdybyśmy grali w drugiej połowie tak samo, pewnie doznalibyśmy wyższej porażki. Ale w szatni powiedzieliśmy sobie, że straty można odrobić. Zdobyta bramka może odmieniła losy meczu, ale to było za mało. 

Adam Nawałka (trener Górnika): - Cieszą nas trzy zdobyte punkty, tym bardziej że dwa kolejne trudne mecze rozegramy na wyjazdach. Ten kapitał punktowy jest ważny, nie patrzymy na tabelę, liczą się tylko punkty. Zawodnicy już przed meczem byli skoncentrowani i świetnie przygotowani mentalnie. W parze z tym poszedł solidny poziom piłkarski i motoryka. Nie zmarnowaliśmy przerwy w rozgrywkach, tylko maksymalnie wykorzystaliśmy ten czas.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]