Kazimierz Węgrzyn pod wrażeniem gry Górnika

Górnik to dziś czołowa siła ekstraklasy. Zabrzanie już w najbliższej kolejce zmierzą się z Legią Warszawa, a stawką tego spotkania będzie pozycja lidera rozgrywek.
Po rozegraniu siedmiu kolejek Górnik i Legia mają po piętnaście punktów. W ostatnich meczach drużyny z Zabrza i Warszawy zdobyły komplety punktów kosztem Zagłębia Lubin i Korony Kielce.
Pod wrażeniem gry Górnika jest Kazimierz Węgrzyn. Były reprezentant Polski, a dziś ekspert telewizji Canal+ wyliczył, że w jednej z akcji w meczu z Zagłębiem zabrzanie utrzymywali się przy piłce aż 80 sekund!
To w polskich realiach - gdzie zawodnicy mają czasami problem, żeby wymienić trzy celne podania - wielka rzadkość.
- Gdyby Górnik grał tak koncertowo przez cały mecz z Zagłębiem, to znów powiedziałbym, że jest to najlepiej grający zespół w Polsce, jeżeli chodzi o grę i widowiskowość. Czekam na mecz z Legią, bo pamiętam mecz z zeszłego sezonu, kiedy Górnik wyglądał bardzo dobrze, a pojechał do Warszawy i przegrał wysoko [0:3 - przyp. red.]. Tamten mecz na pewno jest w pamięci piłkarzy i trenera Adama Nawałki, dlatego jestem ciekawy, jak wyjdzie im niedzielne spotkanie na szczycie ekstraklasy. Czy uda im się zrewanżować? - zastanawia się Węgrzyn.

źródło: Gazeta Wyborcza / Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]