Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górniak): Przyjechaliśmy tutaj z zamiarem zdobycia trzech punktów. Zawsze trzeba mieć ambitne plany, ale szanujemy ten końcowy rezultat, gdyż trzeba realnie przyjąć to, co działo się na boisku. Każdy chciał dzisiaj wygrać. Było widać zaangażowanie z obu stron.
Stworzyliśmy sobie kilka okazji. Przeciwnik jednak też długimi fragmentami potrafił narzucić swój styl gry. Mówiłem moim zawodnikom, że Korona ma ten sam potencjał co kiedyś. To jest drużyna walcząca z charakterem. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. 
Musiałem przeprowadzić wymuszone zmiany. Szybko z boiska zszedł Szeweluchin. To skomplikowało sytuację, bo Augustyn nie był w 100 procentach zdolny do gry, dlatego musiałem czekać ze zmianami do samego końca. Musieliśmy go zmienić na 10 minut przed końcem, a już przecież wcześniej były wymagane inne roszady, aby wzmocnić ofensywę. Dobrze zareagowaliśmy na drugą bramkę Korony. Moi zawodnicy bili się o dobry wynik zarówno przy stanie 2:1, jak i 2:2. Tak jak wspomniałem jednak na początku. Ten wynik trzeba szanować. Zapisujemy go po stronie zysków.

Jose Rojo Martin "Pacheta" (trener Korony): Dzisiaj widziałem już lepszą Koronę. Byliśmy bardziej intensywni. Weszliśmy dobrze w mecz i graliśmy dojrzale przeciwko wielkiemu zespołowi, który posiada ogromne walory i zdolności. Nasza drużyna się podnosi. Za nami trudne tygodnie. Ten punkt to dla nas zbawienie. Mecz był twardy. Padły cztery bramki w ciągu 15 minut, dlatego spotkanie mogło się podobać kibicom. Musimy jednak grać z większą cierpliwością, żeby nie było takich fragmentów, w których nie wiemy co robić.

źródło: korona-kielce.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online