Forum
 

Nabór do Ultras Górnik Zabrze

Grupa Ultras Górnik Zabrze pragnie poinformować wszystkich o naborze do swojej grupy. Grupa szuka osób kreatywnych z zapałem do pracy, kładąc nacisk na osoby malujące. Zgłaszać się można poprzez Gornikforum.com na oficjalne konto grupy Ultras Górnik Zabrze, bądź też na dole młyna podczas przerwy w meczu z Zawiszą Bydgoszcz. UGZ chce, by osoby, które zdecydują się na przystąpienie do grupy były pewne swojej decyzji, ponieważ grupa nie chce nikogo "na chwilę". Działania są czasochłonne, więc trzeba zdawać sobie sprawę z dyspozycyjności.
Zgłaszać się można do dnia 6 października, wszystkich chętnych grupa serdecznie zaprasza. Mile widziana także piękniejsza część naszych trybun do pomocy w różnych akcjach czy też zbiórkach.

Z kibicowskim pozdrowieniem,
Grupa Ultras Górnik ZabrzeRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online