Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z Pogonią

Łukasz Madej: - Pamiętam swój ostatni mecz w Szczecinie, kiedy mogłem z Bełchatowem też wygrać różnicą kilku bramek, a skończyło się na 1:0. Dzisiaj jednak byliśmy bardzo skuteczni i stąd taki wynik. W ostatnim spotkaniu z Zawiszą udało nam się odwrócić losy meczu w ostatnich minutach. Natomiast dzisiaj od początku to my prowadziliśmy. Pogoń jak każdy zespół ma swoje mankamenty i my je dzisiaj wykorzystaliśmy, dzięki czemu wyjeżdżamy z trzema punktami.

Maciej Małkowski: - Spodziewaliśmy się na pewno trudnego meczu i mimo, że wynik jest bardzo korzystny dla nas nie grało nam się dzisiaj łatwo. Pogoń w ostatnich spotkaniach prezentowała się bardzo dobrze i z taką grą spokojnie może skończyć sezon w pierwszej ósemce. Mamy teraz dwa tygodnie przerwy i spokojnie możemy się przygotować do spotkania ze Śląskiem Wrocław.

Mateusz Zachara: - Mecz się świetnie dla nas ułożył. Szybko strzelona bramka, ale potem daliśmy się zepchnąć trochę do defensywy i Pogoń nas zdominowała. Na szczęście od razu po przerwie zdobyliśmy bramkę i spokojnie już nam się grało do końca.

Krzysztof Mączyński: - Wynik może trochę zamazywać rzeczywistość. Trzeba oddać Pogoni, że gra naprawdę fajną piłkę. Udało nam się wykorzystać praktycznie wszystkie sytuacje, które mieliśmy i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

źródło: pogon.v.pl