Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Stanislav Levy (trener Śląska): - Gratulacje dla gospodarzy. Mecz dostarczył emocji. Prowadziliśmy 2:0, ale nie wykorzystaliśmy dalszych sytuacji. W końcówce straciliśmy dorobek całego meczu. Z naszej strony był to bardzo dobry mecz, ale Górnik pokazał, że jest silny. Wygrała lepsza drużyna. 

Adam Nawałka (trener Górnika): - Zawodnicy przekonali się, że opłaca się na treningach wylać pot, krew i łzy. O pierwszej połowie w ogóle nie będę wspominał, bo była bardzo zła. Śląsk jest drużyną klasową, dobrze zorganizowaną, potrafiącą grać wysokim pressingiem i utrzymać się przy piłce. My zaczęliśmy grać dopiero w drugiej połowie. W tej części było wszystko o co chodzi w futbolu, czyli determinacja, zaangażowanie i poświęcenie. Do ostatniego gwizdka piłkarze grali na maksymalnych obrotach, wierzyli w zwycięstwo, a ci co byli na stadionie przeżyli niezapomniane chwile.

źródło: Przegląd Sportowy / wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]