Forum
 

W piątek poznamy nazwisko trenera Górnika

W piątek po spotkaniu z Wisłą Kraków zostanie oficjalnie ogłoszony nowy trener Górnika Zabrze. W sobotę rozmowy z kandydatami prowadzili... prezydent i wiceprezydent miasta.
- Jeden z kandydatów zyskał naszą akceptację - przyznaje Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza. Jego nazwisko zostanie przedstawione w piątek po meczu z Wisłą Kraków. - Pora będzie późna, bo gramy z Wisłą o 20:30, ale nie chcemy dłużej czekać. Planowaliśmy nawet przedstawienie nowego szkoleniowca kilka dni wcześniej, ale rada drużyny prosiła, by zespół przeciwko Wiśle prowadził jeszcze obecny sztab z Bogdanem Zającem w roli pierwszego trenera. Może faktycznie dwa dni przed meczem zmiana nie jet najlepszym pomysłem, tym bardziej, że obecni trenerzy, jeszcze pod okiem Adama Nawałki, od dłuższego czasu przygotowują się do meczu z "Białą Gwiazdą" - mówi wiceprezydent Zabrza.
Kto będzie nowym trenerem? Ostatecznie upadł pomysł zatrudnienia Waldemara Fornalika. Głównym kandydatem jest teraz Jerzy Brzęczek, trener Rakowa Częstochowa. - Rozmawiałem z przedstawicielami Górnika oraz miasta. Na pewno jest to ogromne wyróżnienie, że tak wielki klub widzi mnie w gronie kandydatów na trenera. Jestem teraz na kursie trenerskim UEFA Pro i na Śląsk wracam w środę. Myślę, że w ciągu 1-2 dni wszystko będzie jasne - mówi.
Jak informuje dziennik "Sport", asystentem Brzęczka miałby zostać Marcin Prasoł, a trenerem bramkarzy Mateusz Sławik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online