Wodecki: Za kadencji Wieczorka Górnik będzie kontynuował dobrą passę

Marcin Wodecki
Marcin Wodecki jest obecnie piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale - jak przyznaje - zimą chciałby wrócić do Górnika.
Wodecki spędza ten rok na wypożyczeniu w Podbeskidziu, bo w zabrzańskim zespole nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie. Teraz wszystko może się jednak zmienić. Ryszard Wieczorek, nowy trener Górnika, świetnie bowiem zna i ceni Wodeckiego. Piłkarz przypomina na łamach "Sportu", że to właśnie Wieczorek "wyciągnął" go z Młodej Ekstraklasy i pozwolił zadebiutować w pierwszym zespole. Z kolei gdy pracował w Odrze Wodzisław, postanowił Wodeckiego wypożyczyć do tego klubu. - Górnik to miejsce dla trenera Wieczorka odpowiednie. To bardzo dobry szkoleniowiec, który ma świetny warsztat. Uważam, że za jego kadencji Górnik będzie kontynuował dobrą passę - chwali go Wodecki i podkreśla, że zimą chce wrócić do Górnika.
Już w niedzielę zabrzanie zmierzą się u siebie z Podbeskidziem. Wodecki w tym meczu nie zagra, bo uniemożliwia to zapis w jego umowie wypożyczenia.

źródło: Sport / fot. własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]