Mączyński: Drugi gol podciął nam skrzydła

- Piast niczym nas nie zaskoczył - mówił Krzysztof Mączyński, pomocnik Górnika Zabrze po przegranym meczu w Gliwicach .
- Wiedzieliśmy, że gra długą piłkę, że ma dobre stałe fragmenty gry i tak padły bramki. Mieliśmy to granie długimi piłkami wyeliminować - przyznał Mączyński. - Tymczasem już pierwsza akcja przeciwnika, to było właśnie takie zagranie, strzał i bramka. Po stracie mieliśmy swoje okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Po przerwie staraliśmy się grać więcej piłką, ale przyszedł stały fragment gry, wyrzut z autu, i znowu straciliśmy gola. Wiedzieliśmy, że gliwiczanie mają dobre stałe fragmenty, ale nie zapobiegliśmy stracie. Ta druga bramka podcięła nam skrzydła - zauważył piłkarz. Mączyński był także pytany o absencję Radosława Sobolewskiego. Brak tego piłkarza, Sobolewski zachorował, był aż nadto widoczny. Brakowało na boisku piłkarza, który poderwałby drużynę do walki.
- Nie możemy się jednak tłumaczyć absencją Radka - przekonywał Mączyński. - Każdy kto jest w kadrze musi dać z siebie sto procent. W piłce są kontuzje, kartki, więc zawsze kogoś brakuje. Trzeba sobie jednak z tym radzić.

źródło: Przegląd Sportowy / fot. T-Mobile Ekstraklasa/x-newsRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online