Madej: Nie przystoi nam przegrywać takich spotkań

- Nie przystoi nam przegrywać takich spotkań - przyznaje Łukasz Madej, pomocnik Górnika. Zabrzanie zaprezentowali się słabo w Gliwicach i zasłużenie przegrali z Piastem.
- Mecz się ułożył dla nas bardzo niefartownie. W kolejnych minutach to my staraliśmy się prowadzić grę. Gdy padł drugi gol, było tak naprawdę już po meczu. Trener uczulał nas, jak może nam zagrozić Piast, i to się niestety potwierdziło - przyznawał Madej. 
Derby rozegrano przy trybunach zapełnionych niemal do ostatniego miejsca. - Nie przystoi nam przegrywać takich spotkań. Po to człowiek żyje i trenuje, aby grać w takich meczach. W żaden sposób nie możemy się usprawiedliwiać kontuzjami. Górnik ma szeroką kadrę po to, aby każdy, gdy zagra, prezentował odpowiedni poziom - dodawał Madej.

źródło: Gazeta Wyborcza / fot. T-Mobile Ekstraklasa/x-newsRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online