Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek, (trener Górnika): - Widać, że nasz zespół jest charakterny - rozpoczął Wieczorek. - Mieliśmy pomysł na grę i przez większość spotkania ten pomysłem realizowaliśmy grając atak pozycyjny. Jak zwykle w Zabrzu tracimy też bramki. O ile po pierwszej można powiedzieć, że wszystko było pod kontrolą, to po drugiej zrobił się problem. Wcześniej mieliśmy dwie sytuacje stuprocentowe. Jednak po zdobyciu gola na 2:1 uspokoiliśmy się, a przeciwnik prostymi środkami i długim podaniem zaczął nam zagrażać. Jednak wygraliśmy i gratulacje dla zespołu za charakter. Cieszy też, że wprowadzamy na boisko nowych zawodników, a oni nam pomagają, przyczyniają się do wygranej. Wojtek Łuczak z dobrej strony pokazywał się na treningu i dzisiaj to załatwił po pięknym podaniu Mateusza Zachary. Wojtek mógł wejść wcześniej, bo widzę u niego ochotę do gry. Jednak na rozgrzewce dostał żółtą kartkę, więc musieliśmy trochę poczekać. Reasumując cieszymy się z trzech punktów, ale jest wiele do poprawki. Szukamy optymalnego rozwiązania na środku obrony, co przy problemach kartkowych i zdrowotnych nie jest łatwe. Na koniec życzę najlepszego górnikom z okazji Barbórki. Tak się składa, że byłem dziesięć lat zatrudniony w górnictwie.

Rafał Pawlak (trener Widzewa): - Mecz na pewno mógł się podobać, bo były sytuacje z jednej i drugiej strony. Wydaje mi się jednak, że remis byłby sprawiedliwszy. Górnik miał optyczną przewagę, ale ja nie przypominam sobie meczu wyjazdowego, w którym mielibyśmy trzy sytuacje sam na sam. Zdecydowanie mogliśmy się pokusić o coś więcej.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]