Łukasiewicz: Musimy posypać głowy popiołem

Wczoraj zabrzanie przegrali w Chorzowie drugie - po starciu z Piastem Gliwice - derby w ciągu tygodnia. Jak zaznacza Antoni Łukasiewicz - piłkarz Górnika - "Trójkolorowym" zabrakło... szczęścia.
- To już drugi mecz derbowy z rzędu, w którym byliśmy lepsi, a przegraliśmy. Naszym głównym założeniem we wczorajszym meczu było to, aby nie dopuścić rywala do rozwinięcia skrzydeł. Zdobyliśmy bramkę, mieliśmy kilka naprawdę 100-procentowych sytuacji do zdobycia kolejnej, ale zabrakło nam szczęścia - mówi Łukasiewicz.
Ruch Chorzów ostatecznie wygrał przy Cichej z Górnikiem 2:1. - To zemściło się. Dwa stałe fragmenty gry w wykonaniu Ruchu i dwie bramki. Nie możemy odmówić drużynie zaangażowania, ale brakowało nam dzisiaj zdecydowanie spokoju na boisku. Musimy posypać głowy popiołem - konczy.

źródło: SportSlaski.pl / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]