Kultowa prezenterka poprowadzi niedzielną galę Górnika w DMiT w Zabrzu

Niedzielną galę jubileuszową Górnika Zabrze poprowadzi ze sceny Domu Muzyki i Tańca Krystyna Loska. Ta kultowa prezenterka telewizyjna zapowiadała najważniejsze mecze pucharowe wielkiego Górnika przynosząc mu szczęście. W Zabrzu pojawi się w towarzystwie męża Henryka, który był w przeszłości działaczem zabrzańskiego klubu. 

- Górnik Zabrze po prostu dobrze grał i ja przy tym zyskałam. Zapowiadałam mecze Górnika i tak się składało, że robiłam to w trakcie wielkich sukcesów tego klubu. Ale nie daj Boże, jak były derby z Ruchem. Obrywało mi się wtedy od kibiców Niebieskich - śmieje się Krystyna Loska.

Słynna prezenterka związana jest bardzo mocno z Górnikiem, pojawiając się niemal na każdym jubileuszu czy też benefisie zabrzan. Rok temu pojawiła się na 75-leciu Stanisława Oślizły, z którym przyjaźni się od lat.

Gdzie można kupić bilety na galę?
- Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu (bilety w cenie 15, 20 lub 25),
- Galeria Zabrze (bilety na najlepsze miejsca w cenie 25 PLN),
- Sklep Kibica na stadionie (bilety w cenie 15, 20 lub 25),
- Biuro Podróży "Speed Travel" w Zabrzu, ul. 3 Maja 72 (bilety na najlepsze miejsca w cenie 25 PLN).

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]