Fakt: Górnik weźmie odrzuty z Pogoni?

Spory kłopot dla działaczy z Zabrza. Poprzez kłopoty finansowe wicelider ekstraklasy może kontraktować piłkarzy tylko z kartą na ręce i do wysokości 5 tys. zł brutto.
Po świetnej jesieni, okraszonej efektownym 3:1 z Legią w 1/8 Pucharu Polski, mówi się o rozbiorze Górnika. W zimowym okienku transferowym zabrzan mogą opuścić tacy zawodnicy, jak Mateusz Zachara, Paweł Olkowski czy Prejuce Nakoulma. Gwiazdy zespołu nie bardzo jest kim zastąpić przez ostatnią decyzję Komisji ds. Licencji. 
Górnik nie płaci zawodnikom i trenerom na czas, więc teraz ponosi tego konsekwencje. Kto ewentualnie może zastąpić liderów drużyny? Piłkarze bez kontraktów. Niewykluczone, że będą wśród nich zawodnicy Pogoni. Klub ze Szczecina na początku stycznia rozstał się z m.in. napastnikami Tomaszem Chałasem i Kameruńczykiem Donaldem Djousse. Ten pierwszy był już w Górniku trzy lata temu. Teraz znowu może wrócić na Roosevelta.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online