Rafał Kurzawa będzie trenował z Górnikiem

Rafał Kurzawa, który ostatnie półtora roku spędził w pierwszoligowym Energetyku ROW Rybnik, ma się pojawić na pierwszym w 2014 roku treningu Górnika Zabrze - informuje "Sport"
W 2011 roku Kurzawa zdobył z drużyną juniorów Górnika srebrny medal mistrzostw Polski w kategorii U-19. Nie zdołał się jednak przebić do kadry seniorów i rok później został wypożyczony do rybnickiego klubu, gdzie trenował pod okiem aktualnego szkoleniowca zabrzańskiego zespołu Ryszarda Wieczorka. 
- Rafał ma talent i chce pracować. Przez czas naszej wspólnej pracy zasłużył na to, żeby dostać szansę. Jego styczniowe treningi z Górnikiem niczego nie przesądzają. Jeżeli jednak on i ja nie zobaczymy, czy daje sobie radę na poziomie ekstraklasy, to nigdy nie zrobimy kolejnego kroku do przodu - podkreśla Wieczorek, który w przypadku transferu Prejuce Nakoulmy będzie potrzebował piłkarza na skrzydło, a właśnie tam gra Kurzawa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]