Przelewy pod choinkę

Działacze Górnika obiecali wypłacić piłkarzom część zaległości do świąt. Klub z Zabrza zamierza także odwołać się od decyzji Komisji Licencyjnej PZPN, która mocno ograniczyła możliwość dokonywania zimą transferów.
Według informacji "PS" piłkarze wicelidera ekstraklasy w ostatnim czasie zaczęli coraz bardziej domagać się wypłaty zaległych pieniędzy. Za czasów trenera Adama Nawałki było to niemożliwe, teraz jednak zawodnicy zaczęli się niecierpliwić. 
- Potwierdzam, że jakieś zaległości mamy wobec zawodników, lecz do świąt piłkarze otrzymają przelewy. Poza tym Górnik będzie się odwoływał od decyzji komisji, która nakazuje nam oferować nowym piłkarzom tylko 5 tys. zł brutto - mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza.
Jeśli odwołanie nie przyniesie rezultatu, to Górnik będzie miał mocno ograniczone pole manewru podczas zimowego okna transferowego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]