Nakoulma trafi do 2. Bundesligi?

Wiele wskazuje na to, że chętny za zakontraktowanie skrzydłowego Górnika - Prejuca Nakoulmy - ma aspirujący do gry w 1. Bundeslidze 1. FC Koeln.
Nakoulma zaraz po pucharowym meczu z Legią wyjechał do Burkina Faso i możliwe, że tym razem już naprawdę nie wróci do Zabrza.
"Sport" spekuluje, że jeśli jeszcze latem zeszłego roku cena na rynku transferowym za Nakoulmę wynosiła około miliona euro, to teraz Górnik mógłby liczyć na 600-700 tys. euro. Dla szukającego pieniędzy gdzie się da klubu to i tak spora suma. 
Kto jest w stanie tyle wyłożyć za gracza z Afryki? Podobno nadal aktualne są oferty z Rosji, Turcji i Niemiec. Zdaniem gazety, nazwisko Nakoulmy znajduje się na liście życzeń 1.FC Koeln, który jest liderem 2. bundesligi i chce się wzmocnić przed wiosennym szturmem na awans.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]