Grzegorz Kasprzik w styczniu ma rozpocząć treningi przy Roosevelta

Grzegorz Kasprzik, wychowanek Górnika Zabrze, który jednak nigdy nie zagrał w jego barwach w ekstraklasie, ma w styczniu rozpocząć treningi przy Roosevelta. Co to oznacza dla bramkarskiej hierarchii?
Dla Kasprzika pobyt w Zabrzu zakończył się na miejscu w drużynie rezerw. W podstawowym zespole nie miał bowiem szans z Piotrem Lechem i Andrzejem Bledzewskim. Później rozpoczął tułaczkę po całej Polsce. Przez Przyszłość Ciochowice trafił do Piasta Gliwice, z którym miał swoje pięć minut w ekstraklasie. Przeniósł się z Okrzei do Lecha Poznań, gdzie jednak nie wywalczył sobie miejsca. Na rynek wrócił świetnie broniąc w I-ligowej Flocie Świnoujście, a latem trafił do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Tam jednak przegrał rywalizację z Sebastianem Nowakiem, byłym bramkarzem zabrzan. Teraz ma w końcu trafić do Górnika.
30-latek miałby rywalizować o miejsce w bramce z Pavlem Steinborsem i Norbertem Witkowskim, który dostał propozycję nowego kontraktu przy Roosevelta. Gdyby tak się stało, do Energetyka ROW Rybnik miałby zostać wypożyczony 18-letni Mateusz Kuchta. - To bardzo zdolny bramkarz i chcielibyśmy, by zaczął grać na wyższym poziomie - mówi trener Ryszard Wieczorek. W zespole beniaminka I ligi bronili jesienią Daniel Kajzer i Marcin Skrzeszewski - obaj młodzi i obaj nie ustrzegli się błędów. Kuchta nie byłby bez szans w rywalizacji z nimi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]