Kolejne kluby zainteresowane pozyskaniem Mateusza Zachary

Jak informuje "Fakt", coraz więcej klubów zainteresowane jest transferem Mateusza Zachary. Do wcześniej wymienianych Vitesse Arnhem i NEC Nijmegen, dołączył SC Heerenveen oraz... Zagłębie Lubin, które potrzebuje się wzmocnić przed grą o utrzymanie. Zachara skłania się raczej w kierunku wyjazdu za granicę.
- Okienko transferowe otwiera się 1 stycznia. Już wcześniej docierały do nas sygnały świadczące o sporym zainteresowaniu Mateuszem. Kiedy do klubu wpłyną oficjalne oferty, wtedy będziemy się nad wszystkim zastanawiać - mówi Paweł Zimonczyk, z agencji FairSport, która reprezentuje Mateusza Zacharę.
Nieoficjalnie wiadomo, że najskuteczniejszy strzelec Górnika jesienią raczej przeniesie się za granicę, niż zostanie w kraju. Napastnik nie ma wpisanej żadnej kwoty odstępnego. W ciemno można założyć, że na transferze klub z Zabrza może zarobić co najmniej 2 - 2,5 mln złotych. Pieniądze z transferów w Górniku bardzo się przydają, bo sytuacja finansowa wicelidera ekstraklasy jest bardzo kiepska.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]