Górnik pozyska graczy Zagłębia i Pogoni?

W środę otworzy się zimowe okienko transferowe i w transakcjach częściej będzie dochodzić do konkretów. Dziś z informacji wynika, że Górnik Zabrze jest zainteresowany pozyskaniem graczy Pogoni i Zagłębia.
Jest bardzo możliwe, że do Zabrza zimą powróci Robert Jeż, który ostatnio występował w Zagłębiu Lubin. Słowak nie sprawdził się ani tam, ani w Polonii Warszawa. W Górniku zapamiętano go jednak bardzo dobrze, bo tu spędził dotychczas najlepszą rundę na polskich boiskach. Po tym jak piłkarz w listopadzie został pobity przez lubińskich chuliganów, nie ma zamiaru dłużej grać w barwach "Miedziowych".
Zabrzanie chcieliby też pozyskać Michala Papadopoulosa, klubowego kolegę Jeża. Napastnik w zeszłym sezonie spisywał się bardzo dobrze, ale w tym mocno spuścił z tonu. Czech byłby szykowany na następcę Mateusza Zachary.
Trzecim ze wzmocnień Górnika miałoby być pozyskanie lewego obrońcy Przemysława Pietruszki z Pogoni Szczecin. W zeszłym sezonie były gracz Floty Świnoujście robił furorę, ale w tym Dariusz Wdowczyk dał mu zagrać tylko 12 razy. Niewykluczone, że 29-latek przeniesie się wkrótce na Śląsk. Wprawdzie na papierze Górnik ma bogactwo lewych obrońców, ale Mariusz Magiera od roku się leczy i nie wiadomo, kiedy wróci do gry, a jego kontrakt wygasa za pół roku. Kontuzje leczą też Seweryn Gancarczyk i Rafał Kosznik, wobec czego w końcówce rundy na tej pozycji awaryjnie musiał grać skrzydłowy Maciej Małkowski.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]