Milik chwali Zacharę

Arkadiusz Milik komplementuje na łamach "Przeglądu Sportowego" Mateusza Zacharę. - Wiedziałem, że jest dobry, ale nie, że będzie aż tak super grał - mówi zawodnik FC Augsburg.
Rok temu w Zabrzu wszyscy żyli transferem Milika. Górnik zarobił na tym krocie, ale stracił wartościowego zawodnika. Dopiero jesienią na miano jego następcy zapracował sobie Mateusz Zachara. - Okazuje się, że ma nawet lepszy bilans ode mnie!  Pamiętam, miałem kiedyś kontuzję kostki, a on akurat wrócił z wypożyczenia do GKS Katowice. Patrzyłem na niego i myślałem: "Kurde, jaki dobry napastnik!". Później doznał kontuzji, ale po moim odejściu się przebił. Wiedziałem, że jest dobry, ale nie, że będzie aż tak super grał - mówi Milik w rozmowie z "Przeglądem Sportowym"

źródło: Przegląd Sportowy / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]