We wtorek pierwsze zajęcia piłkarzy Górnika

W najbliższy wtorek zabrzanie rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2013/14. Na początek piłkarzy czekają testy wydolnościowo-sprawnościowe, które będą przeprowadzone według przygotowanej wcześniej indywidualnej rozpiski.
Wspomniane testy rozpoczną się we wtorek w godzinach rannych w gliwickim "Fizjoficie". Dzień wcześniej w klubie spotka się sztab trenerski, który omówi w szczegółach przygotowania do nowego sezonu. 
W środę piłkarze Górnika wybiegną na boisko, by odbyć pierwszy trening w nowym roku. W planie na ten dzień przewidziany jest także test szybkościowy, ponadto będą zajęcia w hali i siłowni. W środę zaplanowano zresztą dwa zajęcia, po południu odbędzie się bowiem drugi trening, na boisku trawiastym. Gdyby jednak doszło do nagłego ataku zimy, zespół czekałby wyjazd na boisko ze sztuczną nawierzchnią.
W czwartek zabrzanie wyjadą na zgrupowanie do Zakopanego, gdzie przebywać będą od 9. do 15 stycznia. Kolejny obóz zabukowano w Turcji.
Z nowych zawodników na pewno pojawi się Rafał Kurzawa, pomocnik wypożyczony wcześniej do Energetyka ROW Rybnik. Jeśli chodzi o kontuzjowanych graczy bądź też rekonwalescentów, to na pierwszych zajęciach zamelduje się Błażej Augustyn. Zgody lekarza na normalne przygotowania z zespołem do sezonu nie mają jeszcze Rafał Kosznik i Seweryn Gancarczyk. Oni później dołączą do kolegów.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]