Drewniak: Chciałbym w Zabrzu zostać dłużej niż pół roku

Środkowy pomocnik Szymon Drewniak został wypożyczony na pół roku z Lecha Poznań do Górnika. - Obie drużyny są na takim samym poziomie, co zresztą widać w tabeli. W Zabrzu są natomiast cięższe treningi - ocenia 20-latek.
W sparingu z Zagłębiem Sosnowiec Szymon Drewniak pojawił się na boisku w drugiej połowie i dał dobrą zmianę. Był aktywny, szukał gry, a w końcówce spotkania zdobył wyrównującą bramkę głową. 
- Wszystko idzie w dobrym kierunku. Przychodząc do Zabrza chciałem złapać świeżość w nowym środowisku. Udało się strzelić gola, mogliśmy wygrać ten mecz, bo remis do końca nas nie satysfakcjonuje. Jesteśmy po wyczerpującym zgrupowaniu w Zakopanem i nogi są ciężkie. Myślę, że na obozie w Turcji będzie z naszą formą coraz lepiej i zdążymy się odpowiednio przygotować do 16 lutego - przyznaje Szymon Drewniak.
20-letni zawodnik nie ukrywa, że chciałby w Zabrzu zostać dłużej niż pół roku. - Z pewnością chciałbym zostać. Pół roku to fajna opcja, ale to czas na oswojenie się i cieszyłbym się, gdybym został w Górniku na rok - podkreśla Drewniak.

źródło: ekstraklasa.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]