W niedzielę przedsezonowa msza święta w intencji Górnika

Wszystkich kibiców i sympatyków zabrzańskiego klubu zapraszamy na przedsezonową mszę świętą, która ma miejsce przed każdą rundą rozgrywkową. Msza w intencji Górnika odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 lutego o godz. 9:15 w kościele pw. św. Józefa w Zabrzu.
Jak czytamy na stronie internetowej Parafii Św. Józefa w Zabrzu, msza święta odbędzie się w intencji "KS Górnik Zabrze, zarządu, piłkarzy, trenerów, kibiców i wszystkich pracowników klubu oraz ich rodzin z okazji inauguracji nowej rundy rozgrywek". 
Będzie ona koncelebrowana przez kilku księży, m.in. księdza Józefa Dorosza, proboszcza miejscowej parafii. Wezmą w niej udział nie tylko kibice czy ludzie związani bezpośrednio z klubem, ale także władze miasta Zabrza.
- To jest początek rundy wiosennej, nowe nadzieje, nowe aspiracje. Górnik spisywał się jesienią bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak będzie i w drugiej części sezonu - dowodzi ksiądz Bogdan Reder, klubowy kapelan Górnika, który także będzie koncelebrował mszę.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]