Adam Danch i Gabriel Nowak już trenują indywidualnie

Do zespołu, obecnie przygotowującego się do niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin dołączyli Gabriel Nowak i Adam Danch, którzy przechodzą rehabilitację po zerwaniu więzadeł w kolanach. Obaj trenują indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty, Bartłomieja Spałka.
- Stan zdrowia Gabriela i Adama jest na tyle dobry, że mogą trenować już indywidualnie w klubie. We wtorek obaj zawodnicy pracowali nad siłą i stabilizacją - mówi Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta zespołu. - Powoli wprowadzamy ich również w trening biegowy, robimy pierwsze ćwiczenia z piłką.
Szybszy powrotu na boisku jest zdecydowanie Gabriel Nowak. - Na razie, odpukać, czuję się dobrze. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł już uczestniczyć w gierkach wewnętrznych. Wtedy tak naprawdę okaże się, czy wszystko jest już w porządku - mówi pomocnik.
Indywidualnie pod okiem Bartłomieja Spałka trenują jeszcze Mariusz Przybylski i Paweł Olkowski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]