Małkowski: Oczekiwania są duże i mamy nadzieję im sprostać

W pierwszej wiosennej kolejce Ekstraklasy Górnik zmierzy się z Zagłębiem Lubin. - Nieraz jesienią już pokazaliśmy, że jeśli gramy konsekwentnie, nawet przegrywając już 0:2 to potrafimy zrobić wielkie rzeczy - powiedział Maciej Małkowski.
W przeszłości zawodnik ten występował w Zagłębiu, ale obecnie reprezentuje barwy Górnika. - Od kilku lat w Lubinie oczekiwania są ogromne, a zespół zawodzi. Myślę, że w Zagłębiu nikt nie wie tak naprawdę z czego to wynika. Może chodzi o atmosferę? W Lubinie grałem przez dwa sezony i w tej kwestii bywało różnie. Wtedy nie dochodziło jednak do rękoczynów tak, jak to miało miejsce jesienią - przyznał Małkowski.
Za graczami Górnika bardzo intensywny okres przygotowawczy. - Plan przygotowań został zrealizowany w 100 procentach. Myślę, że trenerzy zrobili wszystko to, co zakładali. Ja sam opuściłem tylko jedną jednostkę treningową z powodu lekkiego urazu. Czekamy już na pierwszy mecz. Jesienią zdobyliśmy sporo punktów, jesteśmy na 2. miejscu, oczekiwania są duże i mamy nadzieję im sprostać. Wszystko zweryfikuje jednak boisko - zakończył Małkowski.

źródło: pilkanozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]