Kwiek: Życzę Górnikowi podium na koniec sezonu

Mecz z Górnikiem był szczególny dla pomocnika Zagłębia Aleksandra Kwieka, któremu przyszło się zmierzyć ze swoim były klubem. Po spotkaniu cieszył się on oczywiście z wygranej Miedziowych, ale przy okazji wyraził nadzieje, że zabrzanie zdołają odbić się od dna.
- Oczywiście, bardzo cieszę się z wygranej, która mam nadzieję rozpocznie naszą dobrą passę. Nie myślałem jednak, że zwycięstwo przyjdzie nam tak łatwo - komentował Kwiek po końcowym gwizdku. 
Pomocnik Zagłębia jest zdania, że taka porażka może wpłynąć dobrze na Górnik i zadziała niczym swego rodzaju zimny prysznic. - Górnik popełnił dzisiaj fatalne błędy, ale wierzę, że już w kolejnym meczu się podniesie i jeszcze powalczy o podium na koniec sezonu. Z całego serca tego Górnikowi życzę. Porażka 0:3 to prawdziwy zimny prysznic, ale w tej sytuacji taka przegrana jest lepsza niż 0:1, czy 1:2.

źródło: pilkanozna.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]