Łuczak z Legią zagra w masce

Wojciech Łuczak doznał w ostatnim meczu Górnika dość nietypowego urazu. Nominalny pomocnik musiał zastąpić kontuzjowanego Mateusza Zacharę. Łuczak wypadł dość blado, ale - jak się okazuje - na jego postawę mogło mieć wpływ zdarzenie z pierwszych minut spotkania. Łuczak został wtedy kopnięty w nos. Nie tylko zalał się krwią, lecz także doznał lekkiego wstrząśnienia mózgu. 
- Nawet nie pamiętam dokładnie tego kopnięcia w nos, miałem zwyczajnie zaćmę. Nie widziałem też, kto mnie kopnął. Potem dowiedziałem się, że to był Cotra. Ale nie mam do niego pretensji, to się zdarza w piłce. To była pierwsza taka sytuacja, wsadziłem głowę tam, gdzie inni by nogi nie wstawili, i zalałem się krwią... Potem, już po meczu, jak to wszystko do mnie dotarło, to trochę byłem na siebie zły, że nie zszedłem, że nie zastąpił mnie ktoś z kolegów. Ale wcześniej fajnie się czułem, agresywnie wszedłem w mecz i od razu to kopnięcie. Straciłem mnóstwo krwi, nos jest pokiereszowany, ale został odpowiednio zabezpieczony. No i jeszcze miałem lekkie wstrząśnienie mózgu - mówi Łuczak.
Co ciekawe, Łuczak wcale nie zamierza odpuszczać występu w sobotnim meczu z Legią Warszawa. Jego występ będzie możliwy dzięki specjalnej masce. - Taki zimny prysznic, jaki miał miejsce w Lubinie, na pewno nam się przyda. A co do mnie, to ja będę zapieprzał nawet z pokiereszowanym nosem, w tej specjalnej masce. Na pewno chciałbym zagrać i - tak jak w Pucharze Polski - pomóc drużynie w ewentualnym zwycięstwie nad Legią - podkreśla zawodnik.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]