Komisja Ligi ukarze Sobolewskiego?

O tym czy kapitan Górnika, Radosław Sobolewski zagra w sobotnim meczu z Legią Warszawa zdecyduje dzisiaj Komisja Ligi. Chodzi o incydent, na który nie zareagował sędzia w meczu z Zagłębiem - przypomina katowicki "Sport".
W końcówce meczu w Lubinie Sobolewski trafił łokciem jednego z graczy gospodarzy. Jeśli komisja uzna, że zagranie było celowe, a arbiter meczu stwierdzi, że zajścia nie widział, Sobolewski zapewne zostanie zawieszony. Nie dojdzie do tego, jeśli sędzia przyzna, że zdarzenie widział, ale nie dopatrzył się w nim niczego niestosownego.
Górnik ma ogromnego pecha, bo w Lubinie kontuzji doznali Błażej Augustyn (uraz stopy) i Wojciech Łuczak (lekkie wstrząśnienie mózgu po ciosie w nos). W środę gotowy do treningu powinien być za to Mateusz Zachara.
Szpital jednak ciągle w Zabrzu jest. W porównaniu z tak dobrym jesiennym meczem, kiedy Górnik wyeliminował Legię z Pucharu Polski, w spotkaniu z Lubinem zabrakło sześciu graczy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]